CR0603J1M10P05Z
MFR.Part #
CR0603J1M10P05Z
JLCPCB Part #
C245193
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS