CR0603J10M0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603J10M0P05Z
JLCPCB Part #
C880996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS