CR0402F6K04Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402F6K04Q10Z
JLCPCB Part #
C881060
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.04kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS