CR0402F4K75Q10Z
MFR.Part #
CR0402F4K75Q10Z
JLCPCB Part #
C881340
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS