CR0402F470RQ10Z
MFR.Part #
CR0402F470RQ10Z
JLCPCB Part #
C881342
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS