CR0402F28K7Q10
MFR.Part #
CR0402F28K7Q10
JLCPCB Part #
C428989
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS