SMBJ28CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMBJ28CA
JLCPCB Part #
C5334004
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1 13.3A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS