SMAJ40CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMAJ40CA
JLCPCB Part #
C5334001
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 400W 40V 44.4V 6.2A 64.5V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS