SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C5249596
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS