PTVS28VS1UR,115-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PTVS28VS1UR,115-ES
JLCPCB Part #
C41409306
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 28V 34.4V 400W 45.4V 8.8A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS