PESD2IVN24-U-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD2IVN24-U-ES
JLCPCB Part #
C5350974
Package
SOT-323
Description
-40℃~+125℃ 10pF 1uA 2 220W 24V 26V 35V 4A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS