ESD5Z3.3T1G-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
ESD5Z3.3T1G-ES
JLCPCB Part #
C5180225
Description
1 16A 18V 1uA 3.3V 4.5V ESD Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS