ESD3Z12T1G
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
ESD3Z12T1G
JLCPCB Part #
C19170867
Description
-40℃~+125℃ 1 100pF 12V 13.3V 15A@8/20us 1uA 20V 450W@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS