ES15N10G
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
ES15N10G
JLCPCB Part #
C5224293
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 100V 12A 35W 85mΩ@10V、92mΩ@4.5V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS