BZT52C24
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
BZT52C24
JLCPCB Part #
C5334040
Package
SOD-123
Description
1uA 22.8V~25.6V 24V 500mW 70Ω Independent SOD-123 Zener Diodes ROHS