4.7UF400VE120KM
Extended
Manufacturer
Econd
MFR.Part #
4.7UF400VE120KM
JLCPCB Part #
C46867108
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 400V 44mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS