ESR10-NC2A4HB-00-D2-17A
Extended
Manufacturer
E-T-A
MFR.Part #
ESR10-NC2A4HB-00-D2-17A
Description
1 Form A (SPST-NO) 10V~32V 17A - Solid State Relays (Triac Output) ROHS