GKG50015
MFR.Part #
GKG50015
JLCPCB Part #
C3273271
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 100V 10pF~50pF 200@1MHz 5mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS