GKG20015
Extended
Manufacturer
EW Electronics
MFR.Part #
GKG20015
JLCPCB Part #
C3273401
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 100V 300@1MHz 5mm 5pF~20pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS