AMS1084CM-3.3-EV
Extended
Manufacturer
EVVO
MFR.Part #
AMS1084CM-3.3-EV
JLCPCB Part #
C28642125
Package
TO-263-3
Description
12V 3.3V 5A Fixed TO-263-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS