URB2424S-10WR3
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
URB2424S-10WR3
JLCPCB Part #
C49237824
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10W 12mm 220uF 22mm 24V 300kHz 417mA 50mVp-p 86% 9.5mm 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS