URB2412S-10WR3
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
URB2412S-10WR3
JLCPCB Part #
C49237823
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10W 12V 12mm 22mm 300kHz 470uF 50mVp-p 833mA 86% 9.5mm 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS