ODM20-05SC24
MFR.Part #
ODM20-05SC24
JLCPCB Part #
C6134397
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 18V~36V 20W 4A 5V 5kV 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS