ODM10-24SC48
MFR.Part #
ODM10-24SC48
JLCPCB Part #
C6248553
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 11W 18V~75V 24V 458mA 5kV 90% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS