TL6120AF300QG
Extended
Manufacturer
E-Switch
MFR.Part #
TL6120AF300QG
JLCPCB Part #
C273537
Package
SMD,7.4x7.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 12V 3N 50mA 7.4mm 7.4mm Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical SMD,7.4x7.4mm Tactile Switches ROHS