EWN10-24S12H
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
EWN10-24S12H
JLCPCB Part #
C402674
Package
Plugin
Description
1 10W 12V 3kV 470uF 833mA 89% 9V~36V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS