EWM10-24S05
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
EWM10-24S05
JLCPCB Part #
C2681442
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 2A 50mVp-p 5V 81% 9V~36V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS