EVP15-48S12
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
EVP15-48S12
JLCPCB Part #
C2681445
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 12V 150mVp-p 15W 36V~72V 470uF 84% Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS