EVP15-110S12
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
EVP15-110S12
JLCPCB Part #
C402666
Package
Plugin
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 470uF 70V~140V 85% Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS