EA15-E0505
MFR.Part #
EA15-E0505
JLCPCB Part #
C392894
Package
Plugin
Description
120V~370V 15W 2 5V 80% 800mA、2.2A 85VAC~264VAC AC-DC Over Temperature Protection 插件 AC-DC Power Modules ROHS