EA10-E0512
MFR.Part #
EA10-E0512
JLCPCB Part #
C392888
Package
DIP,55x45mm
Description
100mVp-p 10W 120V~370V 2 200mA、1.5A 3kV 5V、12V 65kHz 75% 85VAC~264VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Temperature Protection ±2% DIP,55x45mm AC-DC Power Modules ROHS