EA10-48E0505
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
EA10-48E0505
JLCPCB Part #
C3034866
Package
Plugin
Description
10W 18V~72V 5V 插件 Isolated Power Modules ROHS