LSF1008-101J-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LSF1008-101J-T
JLCPCB Part #
C252058
Package
1008
Description
100uH 19.6Ω 200mA Wirewound Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS