LSF0805-180J-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LSF0805-180J-T
JLCPCB Part #
C252032
Package
0805
Description
180mA 18uH 4.48Ω Wirewound Inductor ±5% 0805 Power Inductors ROHS