LCF1008-100J-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LCF1008-100J-T
JLCPCB Part #
C251982
Package
1008
Description
1.55Ω 10uH 240mA Wirewound Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS