LCF0603-1R5J-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LCF0603-1R5J-T
JLCPCB Part #
C251960
Package
0603
Description
1.5uH 560mA 960mΩ Wirewound Inductor ±5% 0603 Power Inductors ROHS