HSC1206-27NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HSC1206-27NJ-T
JLCPCB Part #
C251890
Package
SMD
Description
110mΩ 1A 27nH ±5% SMD Power Inductors ROHS