HSC1008-27NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HSC1008-27NJ-T
JLCPCB Part #
C251869
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
130mΩ 1A 27nH Unshielded Inductor ±5% SMD,2.9x2.5mm Power Inductors ROHS