HSC0805-91NJ-T
MFR.Part #
HSC0805-91NJ-T
JLCPCB Part #
C251860
Description
1.2GHz 400mA 480mΩ 65@500MHz 91nH ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS