HSC0805-6N8J-T
MFR.Part #
HSC0805-6N8J-T
JLCPCB Part #
C251818
Description
110mΩ 5.5GHz 50@1000MHz 6.8nH 600mA ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS