HSC0805-56NJ-T
MFR.Part #
HSC0805-56NJ-T
JLCPCB Part #
C251829
Description
1.55GHz 340mΩ 500mA 56nH 60@500MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS