HSC0805-2R7J-T
MFR.Part #
HSC0805-2R7J-T
JLCPCB Part #
C251853
Description
160mA 16@7.9MHz 2.7uH 3.8Ω 50MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS