HSC0805-27NJ-T
MFR.Part #
HSC0805-27NJ-T
JLCPCB Part #
C251825
Description
2.5GHz 250mΩ 27nH 500mA 55@500MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS