HSC0805-15NJT
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HSC0805-15NJT
JLCPCB Part #
C251822
Package
0805
Description
15nH 170mΩ 3.4GHz 50@500MHz 700mA ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS