HSC0603-9N5J-T
MFR.Part #
HSC0603-9N5J-T
JLCPCB Part #
C251804
Description
145mΩ 28@250MHz 5.4GHz 700mA 9.5nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS