HSC0603-9N1J-T
MFR.Part #
HSC0603-9N1J-T
JLCPCB Part #
C251803
Description
120mΩ 28@250MHz 4.6GHz 700mA 9.1nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS