HSC0603-8N7J-T
MFR.Part #
HSC0603-8N7J-T
JLCPCB Part #
C251801
Description
109mΩ 28@250MHz 4.6GHz 700mA 8.7nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS