HSC0603-4N7J-T
MFR.Part #
HSC0603-4N7J-T
JLCPCB Part #
C251788
Description
20@250MHz 4.7nH 5.8GHz 700mA 85mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS