HSC0603-39NJ-T
MFR.Part #
HSC0603-39NJ-T
JLCPCB Part #
C251781
Description
2.2GHz 260mΩ 39nH 40@250MHz 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS