HSC0603-30NJ-T
MFR.Part #
HSC0603-30NJ-T
JLCPCB Part #
C251778
Package
SMD,1.8x1.2mm
Description
2.25GHz 220mΩ 30nH 37@250MHz 600mA ±5% SMD,1.8x1.2mm Inductors (SMD) ROHS